| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 2.4 GHz to 2.5 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.1 dB |
| Filter Type | Band Pass |
Stock: 3
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09370
Ext.Price$0.09370
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09370 | $0.09370 |
| 10 | $0.08360 | $0.83600 |
| 50 | $0.07459 | $3.72950 |
| 100 | $0.06605 | $6.60500 |
| 500 | $0.05849 | $29.24500 |
| 1000 | $0.05422 | $54.22000 |
| 3000 | $0.05027 | $150.81000 |
